Automat

Hrací automat Riders of the Storm


Riders of the Storm

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Riders of the Storm | Hraj online

Riders of the Storm se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou gangsteři. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Sazka. 243 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2,5 až do 15 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol a dokonce se takto dosažená výhra násobí. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 5 otočení zdarma.

Souhrn parametrů online výherního automatu Riders of the Storm

Riders of the Storm
Výrobce: Thunderkick
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 15
Maximální výhra: 0
Výhernost: 0

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Riders of the Storm


Jak na výherní automat Riders of the Storm?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Riders of the Storm poskytnou až 243 výherních variant. Na moderním online automatu Riders of the Storm můžete spustit auto-spin a vsadit od 2,5 Kč až do výše 15 Kč na jedno otočení. Z vysoké výhry se na automatu Riders of the Storm můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde si můžete zahrát online automat Riders of the Storm

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat