Automat

Hrací online slot Frog Grog


Frog Grog

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Frog Grog | Online automat na zkoušku

Klasické online výherní automaty reprezentuje výherní slot Frog Grog, který vás pobaví v tématu se symboly alchymie. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Sazka. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 23 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 250 Kč. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Informace o výherním automatu Frog Grog

Frog Grog
Výrobce: Thunderkick
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 250
Maximální výhra: 404000
Výhernost: 96,10%

Galerie online automatu Frog Grog


Ovládání a hra na automatu Frog Grog

Až 23 výherních možností nabízí online výherní automat Frog Grog na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém online výherním automatu Frog Grog můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 250 Kč na jedno otočení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Frog Grog také díky symbolu Wild.

Kde si můžete zatočit na online slotu Frog Grog

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat