Automat

Online slot Seasons


Seasons

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Seasons | Klikni a hraj zdarma

Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní automat Seasons, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 350 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Zastavením 3 symbolů Free Spins na hracím poli spustíte Free spiny s 7-ti volnými zatočeními zdarma.

Seasons – informace o online automatu

Seasons
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 350
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Prohlédněte si výherní automat Seasons


Jak na online automat Seasons?

Na výherním automatu Seasons je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Moderní online výherní automat Seasons nabízí sázku až 350 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Seasons také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Online Slot Seasons, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat