Automat

Výherní automat Baker’s Treat


Baker’s Treat

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Baker’s Treat | Recenze a hra zdarma

Klasický online automat Baker’s Treat jehož hlavním motivem jsou jídlo. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Online slot Baker’s Treat má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 0,15 a maximum je 75 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Souhrn informací o online výherním automatu Baker’s Treat

Baker’s Treat
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,15
Maximální sázka: 75
Maximální výhra: 375000
Výhernost: 96,03%

Podívejte se na online slot Baker’s Treat


Baker’s Treat, jak ovládat?

Až 15 výherních možností nabízí výherní automat Baker’s Treat na pěti válcích a třech herních řadách. Jako každý klasický online výherní automat i Baker’s Treat umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,15 Kč a 75 Kč. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Baker’s Treat můžete také díky symbolu Wild.

Kde si můžete zahrát online automat Baker’s Treat

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat