Automat

Herní automat Black Pearl


Black Pearl

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Black Pearl | Vyzkoušení automatu online

Black Pearl se vzhledem řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním tématem je mořský svět. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Betor. Slot Black Pearl nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 9 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 180 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 5 Free spinů.

Výherní Automat Black Pearl a jeho údaje

Black Pearl
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 180
Maximální výhra: 486000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Koukněte se na online automat Black Pearl

Black Pearl
Black Pearl

Black Pearl, jak ovládat?

9 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Black Pearl. Samozřejmě na online výherním automatu Black Pearl můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 180 Kč na jednu otáčku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Black Pearl můžete také díky symbolům Bonus a Wild.

Kde si můžete zahrát online automat Black Pearl

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se