Automat

Herní automat Chinese Kitchen


Chinese Kitchen

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Chinese Kitchen | Vyzkoušení automatu online

Online výherní automat Chinese Kitchen se řadí mezi old school online výherní automaty se symboly jídla. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Fortuny. 8 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 4,8 až do 240 Kč.

Chinese Kitchen – souhrn údajů o online slotu

Chinese Kitchen
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 4,8
Maximální sázka: 240
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,92%

Prohlédněte si výherní automat Chinese Kitchen


Hraní online automatu Chinese Kitchen

Na online výherním automatu Chinese Kitchen jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 8 výherních kombinací. Samozřejmě na online automatu Chinese Kitchen můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 4,8 až 240 Kč na jednu otáčku.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Chinese Kitchen

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se