HernĂ­ automat Easter Island


Easter Island

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Easter Island | Vyzkoušení automatu online

Moderní online automat Easter Island jehož hlavním motivem jsou zvířata. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Hrací Automat Easter Island má tři hrací řady a pět válců na kterých je 27 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 250 Kč. Vaše výhra může být ještě výšší a to díky otočce zdarma, která následuje po každé výhře. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Ăšdaje online slotu Easter Island

Easter Island
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 250
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Podívejte se na výherní automat Easter Island


Ovládání a hra na slotu Easter Island

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 27 výherních možností. Jako každý moderní online automat i Easter Island umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2 Kč a 250 Kč. Zábava při hraní výhernímho automatu Easter Island je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Easter Island

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se