Herní automat Fruit Joker


Fruit Joker

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Fruit Joker | Vyzkoušení automatu online

Online výherní automat Fruit Joker se řadí mezi old school online sloty s ovocnými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Fortuny. Slot Fruit Joker to je čtyři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 81 výherních linií. Žolíkový symbol JOKER zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Jaké jsou parametry výherního automatu Fruit Joker

Fruit Joker
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 4
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00%

Online Automat Fruit Joker – prohlédněte si jej


Jak se hraje slot Fruit Joker?

Tři hrací řady na čtyřech válcích nabídnou až 81 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Fruit Joker umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Fruit Joker také díky symbolu Wild.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Fruit Joker

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se