Herní automat Gladiator


Gladiator

Gladiator

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Gladiator | Vyzkoušení automatu online

Výherní automat Gladiator se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je film. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Fortuna. Výherní automat Gladiator nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,05 Kč a maximálně až 500 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.

Výherní Automat Gladiator a jeho parametry

Gladiator
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,09%

Koukněte se jak vypadá výherní automat Gladiator


Gladiator, jak ovládat?

Až 20 výherních možností nabízí online automat Gladiator na pěti válcích a třech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Gladiator umožní využít rozpětí sázek od 0,05 až do 500 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu Gladiator můžete radovat také díky symbolu Wild.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Gladiator

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se