Herní automat Golden Legend


Golden Legend

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Golden Legend | Vyzkoušení automatu online

Golden Legend je online slot se symboly Číny, jde tématem o moderní výherní automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 50 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 125 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 4x výši vaší sázky a k tomu navíc 10 otočení zdarma.

Údaje výherního automatu Golden Legend

Golden Legend
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 125
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Prohlédněte si online slot Golden Legend


Ovládání a hra na slotu Golden Legend

Golden Legend slot má pět válců a čtyři hrací řady, které nabízejí 50 výherních možností. Golden Legend, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 125 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Překvapivé výhry mohou na slotu Golden Legend přinést také symboly Wild a Scatter.

Kde si zahrát automat Golden Legend

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se