Automat

Herní automat Golden Macaque


Golden Macaque

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Golden Macaque | Vyzkoušení automatu online

Golden Macaque se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou zvířata. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Fortuna. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Golden Macaque. Za sázku v rozpětí od 6 až do 240 Kč nabídne až 243 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Symbol Buben, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 6x, vám přinese výhru ve výši 5x násobku vaší vsazené částky. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Golden Macaque – souhrn údajů o online automatu

Golden Macaque
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6
Maximální sázka: 240
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,73%

Screeny z online výherního automatu Golden Macaque


Jak na online slot Golden Macaque?

Golden Macaque slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 243 výherních možností. Na klasickém online automatu Golden Macaque můžete spustit auto-spin a vsadit od 6 Kč až do výše 240 Kč na jedno otočení. Nečekanou výhru mohou na automatu Golden Macaque umožnit také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Výherní Automat Golden Macaque, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se