Herní automat Jaguar Temple


Jaguar Temple

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Jaguar Temple | Vyzkoušení automatu online

Moderní výherní automaty reprezentuje výherní slot Jaguar Temple, který vás pobaví v tématu s antickými symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Sazka. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2,5 Kč a maximum je 230 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Výherní Automat Jaguar Temple a jeho parametry

Jaguar Temple
Výrobce: Thunderkick
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 230
Maximální výhra: 0
Výhernost: 0

Galerie výherního automatu Jaguar Temple


Jak na výherní automat Jaguar Temple?

Výherních možností na online slotu Jaguar Temple je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Jaguar Temple, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 230 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Překvapivé výhry mohou na slotu Jaguar Temple přinést také symboly Wild a Scatter.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Jaguar Temple

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se