Automat

Herní automat Lady of Fortune


Lady of Fortune

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Lady of Fortune | Vyzkoušení automatu online

Klasický výherní automat Lady of Fortune jehož hlavním motivem jsou kostky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Lady of Fortune. Za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabídne až 15 výherních linií. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol a dokonce takto dosaženou výhru násobí.

Souhrn informací o online výherním automatu Lady of Fortune

Lady of Fortune
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 329287,5
Výhernost: 95,78%

Několik obrázků ze hry výherního automatu Lady of Fortune


Jak na výherní automat Lady of Fortune?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 15 výherních možností. Na klasickém online slotu Lady of Fortune si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Lady of Fortune můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Lady of Fortune

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se