Herní automat Legacy of the Wild


Legacy of the Wild

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Legacy of the Wild | Vyzkoušení automatu online

Klasický výherní automat Legacy of the Wild jehož hlavním motivem jsou fantasy. Tento online slot na vás čeká v online casinu Fortuna. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 40 výherních linií. Minimální sázka je 0,4 Kč a maximum je 120 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Legacy of the Wild – informace o online výherním automatu

Legacy of the Wild
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,4
Maximální sázka: 120
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,06%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Legacy of the Wild


Legacy of the Wild, jak ovládat?

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 40 výherních variant. Samozřejmě na online automatu Legacy of the Wild můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,4 až 120 Kč na jednu otáčku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Legacy of the Wild je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Online Slot Legacy of the Wild, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se