Automat

Herní automat Lucky Diamonds


Lucky Diamonds

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Lucky Diamonds | Vyzkoušení automatu online

Online Automat se symboly BAR, to je old school online slot Lucky Diamonds. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport. Hrací automat Lucky Diamonds nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 1 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 300 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol Diamant, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Výherní Automat Lucky Diamonds a jeho parametry

Lucky Diamonds
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 250000
Výhernost: 95,87% – 95,94%

Koukněte se na výherní automat Lucky Diamonds


Jak se hraje automat Lucky Diamonds?

Tři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 1 výherní možnosti. Old School online automat Lucky Diamonds nabízí sázku až 300 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. K velmi vysoké výhře se na automatu Lucky Diamonds můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Lucky Diamonds

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se