Herní automat Mega Joker


Mega Joker

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Mega Joker | Vyzkoušení automatu online

Výherní automat Mega Joker se řadí mezi old school online výherní automaty s ovocnými symboly. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Fortuna. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 40 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol JOKER, který nahradí jakýkoliv symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 4x vloženou částku.

Údaje online výherního automatu Mega Joker

Mega Joker
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,77% – 95,05%

Screeny z online automatu Mega Joker


Ovládání online slotu Mega Joker

40 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Mega Joker. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Mega Joker umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 200 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu Mega Joker můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde si můžete zahrát online automat Mega Joker

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se