HernĂ­ automat Mighty Stallion Hold and Win


Mighty Stallion Hold and Win

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Mighty Stallion Hold and Win | Vyzkoušení automatu online

Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní slot Mighty Stallion Hold and Win, který vás pobaví v tématu se symboly westernu. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Sazka. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma. Pět symbolů Slunce na hracím poli spustí 3 volná zatočení zdarma.

Souhrn parametrĹŻ online automatu Mighty Stallion Hold and Win

Mighty Stallion Hold and Win
Výrobce: iSoftbet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 452275
Výhernost: 96%

Prohlédněte si online slot Mighty Stallion Hold and Win


Mighty Stallion Hold and Win, jak ovládat?

Mighty Stallion Hold and Win slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Moderní výherní automat Mighty Stallion Hold and Win nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výhry na online automatu Mighty Stallion Hold and Win vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild, Scatter a Free-Spin.

Online Výherní Automat Mighty Stallion Hold and Win, kde si zahrát

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se