Herní automat Mighty Trident


Mighty Trident

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Mighty Trident | Vyzkoušení automatu online

Online slot Mighty Trident s bájnými symboly se řadí mezi klasický online výherní automaty. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Fortuna. Automat Mighty Trident má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 400 Kč. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Když na hracím poli zastavíte tři symboly Free Spins 5 Free spinů.

Údaje online automatu Mighty Trident

Mighty Trident
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,50%

Koukněte se na výherní automat Mighty Trident

Mighty Trident
Mighty Trident

Ovládání a hra na slotu Mighty Trident

Na online výherním automatu Mighty Trident je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Klasický online výherní automat Mighty Trident nabízí sázku až 400 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. K velmi vysoké výhře se na automatu Mighty Trident můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Kde si zahrát na online slotu Mighty Trident

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se