Herní automat Mystic Secrets


Mystic Secrets

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Mystic Secrets | Vyzkoušení automatu online

Výherní automat Mystic Secrets se řadí mezi old school online výherní automaty s bájnými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Fortuny. Automat Mystic Secrets nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 200 Kč. Žolíkový symbol Král zastupuje jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Online Výherní Automat Mystic Secrets a jeho údaje

Mystic Secrets
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,88% – 95,06%

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Mystic Secrets


Hraní online výherního automatu Mystic Secrets

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Na old school online slotu Mystic Secrets můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 200 Kč na jedno otočení. K velmi vysoké výhře se na automatu Mystic Secrets můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Mystic Secrets

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se