Automat

Herní automat Photo Safari


Photo Safari

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Photo Safari | Vyzkoušení automatu online

Online Slot se symboly zvířat, to je klasický online slot Photo Safari. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 20 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 5x volné zatočení.

Souhrn informací o online výherním automatu Photo Safari

Photo Safari
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 20
Maximální výhra: 213150
Výhernost: 94,17%

Podívejte se na online výherní automat Photo Safari


Hra a ovládání online výherního automatu Photo Safari

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Photo Safari poskytnou až 20 výherních variant. Photo Safari, což je klasický online výherní automat s možností sázky až do výše 20 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Photo Safari můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Online Automat Photo Safari, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se