Automat

Herní automat Pumpkin Bonanza


Pumpkin Bonanza

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Pumpkin Bonanza | Vyzkoušení automatu online

Online slot Pumpkin Bonanza se řadí mezi moderní online automaty se symboly halloweenu. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Fortuny. Automat Pumpkin Bonanza nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 3 Kč a maximálně až 600 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Souhrn parametrů online výherního automatu Pumpkin Bonanza

Pumpkin Bonanza
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 3
Maximální sázka: 600
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,51%

Koukněte se jak vypadá online automat Pumpkin Bonanza


Pumpkin Bonanza, jak ovládat?

Výherních možností na výherním automatu Pumpkin Bonanza je celkem 10 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Na moderním online výherním automatu Pumpkin Bonanza můžete spustit auto-spin a vsadit od 3 Kč až do výše 600 Kč na jedno otočení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Pumpkin Bonanza také díky symbolu Wild.

Kde je možné si zahrát slot Pumpkin Bonanza

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se