Herní automat Retro Rush


Retro Rush

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Retro Rush | Vyzkoušení automatu online

Online slot Retro Rush s ganksterskými symboly se řadí mezi moderní online automaty. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Fortuna. Výherní Automat Retro Rush to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 4,5 až do 225 Kč nabízí až 30 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

Jaké jsou parametry online automatu Retro Rush

Retro Rush
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 4,5
Maximální sázka: 225
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,1%

Několik obrázků ze hry výherního automatu Retro Rush


Jak se hraje slot Retro Rush?

Retro Rush slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 30 výherních možností. Samozřejmě na výherním automatu Retro Rush můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 4,5 až 225 Kč na jednu otáčku. Překvapivé výhry mohou na slotu Retro Rush přinést také symboly Wild a Scatter.

Retro Rush online výherní automat, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se