Automat

Herní automat Street Magic


Street Magic

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Street Magic | Vyzkoušení automatu online

Online výherní automat Street Magic s karetními symboly se řadí mezi klasický online sloty. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne slot Street Magic. Za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč nabídne až 20 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Za tři symboly Kouzelník v herním poli vyhrajete 12 volných otoček.

Street Magic – souhrn údajů o výherním automatu

Street Magic
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,48%

Několik obrázků ze hry online slotu Street Magic


Jak se hraje automat Street Magic?

Street Magic slot má pět válců a čtyři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Na klasickém výherním automatu Street Magic můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. K velmi vysoké výhře se na automatu Street Magic můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Street Magic

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se