Herní automat The King


The King

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


The King | Vyzkoušení automatu online

Výherní Automat se symboly zvířat, to je moderní online slot The King. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Sazka. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 500 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 25 výherních linií. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Pokud se symbol Stopa objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 8 volných zatočení zdarma.

Parametry online slotu The King

The King
Výrobce: iSoftbet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 408200
Výhernost: 96,01%

Koukněte se na výherní automat The King


Hraní online automatu The King

The King slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 25 výherních možností. The King, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Z vysoké výhry se na automatu The King můžete radovat také díky symbolu a Free-Spin.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu The King

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se