Herní automat The Sword and the Grail


The Sword and the Grail

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


The Sword and the Grail | Vyzkoušení automatu online

The Sword and the Grail je výherní automat se středověkými symboly, jde tématem o klasický online slot. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Výherní automat The Sword and the Grail má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 a maximum je 50 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol Grál, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Když se symbol Swords objeví na herním poli alespoň 3x, získáte 100x výši vasazené sumy.

Souhrn informací o online výherním automatu The Sword and the Grail

The Sword and the Grail
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,53%

Prohlédněte si online slot The Sword and the Grail


Jak se hraje slot The Sword and the Grail?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Samozřejmě na online výherním automatu The Sword and the Grail můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 50 Kč na jednu otáčku. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Free-Spin.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu The Sword and the Grail

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se