Herní automat Tiger Rush


Tiger Rush

Tiger Rush

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Tiger Rush | Vyzkoušení automatu online

Online Automat Tiger Rush se symboly zvířat se řadí mezi klasický výherní automaty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Sazky. Automat Tiger Rush nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2,5 Kč a maximálně až 275 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zastavíte-li v herním poli dva symboly Tiger Rush, získáváte 5 zatočení zdarma.

Tiger Rush – souhrn údajů o online automatu

Tiger Rush
Výrobce: Thunderkick
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 275
Maximální výhra: 0
Výhernost: 0

Obrázky ze hry z výherního automatu Tiger Rush


Tiger Rush, jak ovládat?

Výherních možností na online slotu Tiger Rush je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém online automatu Tiger Rush si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2,5 Kč až do 275 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online slotu Tiger Rush je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild.

Tiger Rush online slot, kde si zahrát

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se