Herní automat Tiger Turtle Dragon Phoenix


Tiger Turtle Dragon Phoenix

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Tiger Turtle Dragon Phoenix | Vyzkoušení automatu online

Klasické výherní automaty reprezentuje automat Tiger Turtle Dragon Phoenix, který vás pobaví v tématu se symboly Číny. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Fortuna. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 243 výherních linií. Minimální sázka je 6 Kč a maximum je 90 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 8 otočení zdarma.

Souhrn informací o výherním automatu Tiger Turtle Dragon Phoenix

Tiger Turtle Dragon Phoenix
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6
Maximální sázka: 90
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,94%

Obrázky ze hry z online automatu Tiger Turtle Dragon Phoenix


Hraní online automatu Tiger Turtle Dragon Phoenix

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Tiger Turtle Dragon Phoenix poskytnou až 243 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Tiger Turtle Dragon Phoenix umožní využít rozpětí sázek od 6 až do 90 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Tiger Turtle Dragon Phoenix umožnit také symboly Wild a Scatter.

Kde si můžete zatočit na online automatu Tiger Turtle Dragon Phoenix

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se