Automat

Herní automat Way to Hell


Way to Hell

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Way to Hell | Vyzkoušení automatu online

Výherní Automat s pekelnými symboly, to je moderní výherní automat Way to Hell. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Fortuna. Online slot Way to Hell má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 27 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů.

Souhrn parametrů online automatu Way to Hell

Way to Hell
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00%

Koukněte se na online slot Way to Hell

Way to Hell
Way to Hell

Ovládání online výherního automatu Way to Hell

Až 27 výherních možností nabízí online výherní automat Way to Hell na třech válcích a třech herních řadách. Jako každý moderní online automat i Way to Hell umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Way to Hell také díky symbolu Bonus.

Kde je možné si zahrát slot Way to Hell

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se