Automat

Herní automat White King


White King

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


White King | Vyzkoušení automatu online

Online výherní automat White King se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly zvířat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Fortuny. 40 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,01 až do 16 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

White King – souhrn údajů o online slotu

White King
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,01
Maximální sázka: 16
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 90,05%

Podívejte se na online slot White King


Ovládání a hra na slotu White King

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 40 výherních variant. White King, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 16 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Překvapivé výhry mohou na slotu White King přinést také symboly Wild a Scatter.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu White King

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se