Herní automat Wild West Wilds


Wild West Wilds

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Wild West Wilds | Vyzkoušení automatu online

Moderní online výherní automat Wild West Wilds jehož hlavním motivem jsou western. Tento online slot na vás čeká v casinu Fortuna. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 25 výherních linií. Minimální sázka je 1,5 Kč a maximum je 75 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter5 Free spinů.

Údaje výherního automatu Wild West Wilds

Wild West Wilds
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1,5
Maximální sázka: 75
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,14%

Prohlédněte si online výherní automat Wild West Wilds


Hra a ovládání výherního automatu Wild West Wilds

25 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Wild West Wilds. Wild West Wilds je moderním výherním automatem s možností sázky až do výše 75 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Wild West Wilds online slot, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se