Automat

Hrací automat 5 Reel Drive


5 Reel Drive

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


5 Reel Drive | Hraj online

Online výherní automat 5 Reel Drive se symboly jídla se řadí mezi old school online výherní automaty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 18 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 9 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 5x výši vaší sázky.

Souhrn informací o online výherním automatu 5 Reel Drive

5 Reel Drive
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 18
Maximální výhra: 20128
Výhernost: 96,95%

Několik obrázků ze hry výherního automatu 5 Reel Drive


Ovládání a hra na automatu 5 Reel Drive

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 9 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu 5 Reel Drive umožní nastavit rozpětí sázky 2 až 18 Kč na otočku. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

V jakém casinu je možné si zahrát 5 Reel Drive

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se