HracĂ­ automat Absolute Super Reels


Absolute Super Reels

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Absolute Super Reels | Hraj online

Absolute Super Reels se vzhledem řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním tématem je BAR. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Sazky. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Absolute Super Reels. Za sázku v rozpětí od 1 až do 75 Kč nabídne až 5 výherních linií. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Zastavením 1 symbolů Respin na hracím poli spustíte Free spiny s 7-ti volnými zatočeními zdarma.

Souhrn informací o výherním automatu Absolute Super Reels

Absolute Super Reels
Výrobce: iSoftbet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 75
Maximální výhra: 434420
Výhernost: 95,24%

Několik obrázků ze hry online slotu Absolute Super Reels

Absolute Super Reels
Absolute Super Reels

Ovládání online slotu Absolute Super Reels

Na online automatu Absolute Super Reels je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 5 výherních kombinací. Absolute Super Reels, což je old school výherní automat s možností sázky až do výše 75 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní online automatu Absolute Super Reels je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol a Free-Spin.

Online Automat Absolute Super Reels, kde si zahrát

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se