Automat

Hrací automat Amazing Stars


Amazing Stars

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Amazing Stars | Hraj online

Online slot Amazing Stars se řadí mezi moderní online sloty s ovocnými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Fortuny. Hrací automat Amazing Stars nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 5 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 500 Kč. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 4 symboly Scatter, tím získáte 15x vklad. Sledujte symbol Scatter objeví-li se v herním poli alespoň 3x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 10 zatočení zdarma.

Souhrn parametrů online automatu Amazing Stars

Amazing Stars
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 92,17% – 94%

Podívejte se na výherní automat Amazing Stars


Hra a ovládání online výherního automatu Amazing Stars

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 5 výherních variant. Jako každý moderní online automat i Amazing Stars umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 500 Kč. K velmi vysoké výhře se na automatu Amazing Stars můžete dopracovat také díky symbolům Scatter a Free-Spin.

Výherní Automat Amazing Stars, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se