Automat

Hrací automat Buffalo Blitz


Buffalo Blitz

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Buffalo Blitz | Hraj online

Moderní výherní automaty reprezentuje automat Buffalo Blitz, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Fortuny. Slot Buffalo Blitz to je šest válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,4 až do 80 Kč nabízí až 4096 výherních linií. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol a dokonce takto dosaženou výhru násobí. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 100 otočení zdarma.

Výherní Automat Buffalo Blitz a jeho údaje

Buffalo Blitz
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 6
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,4
Maximální sázka: 80
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,96%

Obrázky ze hry z online slotu Buffalo Blitz

Buffalo Blitz
Buffalo Blitz

Ovládání a hra na automatu Buffalo Blitz

Čtyři hrací řady na šesti válcích nabídnou až 4096 výherních možností. Moderní online slot Buffalo Blitz nabízí sázku až 80 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výhry na online slotu Buffalo Blitz vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Buffalo Blitz výherní automat, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se