Automat

Hrací automat Cazino Zeppelin


Cazino Zeppelin

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Cazino Zeppelin | Hraj online

Moderní online výherní automaty reprezentuje automat Cazino Zeppelin, který vás pobaví v tématu se symboly casina. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 50 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Když se symbol Free Spins objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 10 volných zatočení zdarma.

Informace o výherním automatu Cazino Zeppelin

Cazino Zeppelin
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,00%

Koukněte se na výherní automat Cazino Zeppelin


Hra a ovládání online slotu Cazino Zeppelin

Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat Cazino Zeppelin na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online výherním automatu Cazino Zeppelin můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 5 až 50 Kč na jednu otáčku. Výhry na online výherním automatu Cazino Zeppelin vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Free-Spin.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Cazino Zeppelin

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se