Automat

Hrací automat Cold & Hot


Cold & Hot

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Cold & Hot | Hraj online

Cold & Hot je online slot se zimními symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Fortuny. Výherní Automat Cold & Hot má tři hrací řady a tři válce na kterých je 27 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Informace o online výherním automatu Cold & Hot

Cold & Hot
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00%

Prohlédněte si výherní automat Cold & Hot

Cold & Hot
Cold & Hot

Hra a ovládání online výherního automatu Cold & Hot

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 27 výherních variant. Jako každý moderní výherní automat i Cold & Hot umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Cold & Hot také díky symbolu Wild.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Cold & Hot

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se