Automat

Hrací automat Cops n‘ Bandits


Cops n‘ Bandits

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Cops n‘ Bandits | Hraj online

Online slot Cops n‘ Bandits se řadí mezi klasické online výherní automaty s ganksterskými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Fortuna. Výherní Automat Cops n‘ Bandits to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 6 až do 900 Kč nabízí až 30 výherních linií. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

Cops n‘ Bandits – informace o online slotu

Cops n‘ Bandits
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6
Maximální sázka: 900
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,31%

Screeny z online automatu Cops n‘ Bandits


Ovládání a hra na automatu Cops n‘ Bandits

30 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Cops n‘ Bandits. Samozřejmě na online výherním automatu Cops n‘ Bandits můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 6 až 900 Kč na jednu otáčku. Zábava při hraní online slotu Cops n‘ Bandits je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

V jakém online casinu je možné si zahrát Cops n‘ Bandits

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se