Automat

Hrací automat Dragon’s Deep


Dragon’s Deep

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Dragon’s Deep | Hraj online

Klasický online výherní automat Dragon’s Deep jehož hlavním motivem jsou báje. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Fortuna. 27 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 200 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 25 volných otoček.

Online Slot Dragon’s Deep a jeho parametry

Dragon’s Deep
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,04% – 95,06%

Galerie online výherního automatu Dragon’s Deep

Dragon's Deep
Dragon's Deep

Hraní online výherního automatu Dragon’s Deep

Dragon’s Deep slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 27 výherních možností. Dragon’s Deep, což je klasický online automat s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Dragon’s Deep také díky symbolům Wild a Scatter.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Dragon’s Deep

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se