Hrací automat Fields of Fortune


Fields of Fortune

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Fields of Fortune | Hraj online

Hlavním motivem online Automatu Fields of Fortune jsou pohádky, jde o klasický online slot. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Fortuna. Slot Fields of Fortune nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 25 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,25 Kč a maximálně až 60 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma.

Jaké jsou parametry výherního automatu Fields of Fortune

Fields of Fortune
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,25
Maximální sázka: 60
Maximální výhra: 100000
Výhernost: 96,16%

Několik obrázků ze hry online automatu Fields of Fortune

Fields of Fortune
Fields of Fortune

Ovládání a hra na automatu Fields of Fortune

Fields of Fortune slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 25 výherních možností. Na klasickém online automatu Fields of Fortune si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,25 Kč až do 60 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Fields of Fortune je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Fields of Fortune

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se