Hrací automat Funky Monkey


Funky Monkey

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Funky Monkey | Hraj online

Online Automat Funky Monkey se symboly BAR se řadí mezi old school online výherní automaty. Tento online slot na vás čeká v online casinu Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,3 Kč a maximum je 15 Kč. Hrací pole má tři řady a tři válce. Jejich kombinace nabízí až 3 výherních linií.

Údaje online automatu Funky Monkey

Funky Monkey
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,3
Maximální sázka: 15
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 97,10%

Podívejte se na online slot Funky Monkey


Ovládání online slotu Funky Monkey

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online výherním automatu Funky Monkey poskytnou až 3 výherní varianty. Funky Monkey je old school online slotem s možností sázky až do výše 15 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením.

Funky Monkey online slot, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se