Automat

Hrací automat Halloween Fortune


Halloween Fortune

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Halloween Fortune | Hraj online

Halloween Fortune se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem je halloween. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Fortuny. Výherní automat Halloween Fortune má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,01 a maximum je 20 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud zastavíte v herním poli 2x symbol Bonus, vyhrajete 2x hodnotu vašeho vkladu a 5 Free spinů.

Informace o online výherním automatu Halloween Fortune

Halloween Fortune
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,01
Maximální sázka: 20
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 97,06%

Online Slot Halloween Fortune – podívejte se na něj


Ovládání a hra na automatu Halloween Fortune

Na online výherním automatu Halloween Fortune je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Halloween Fortune umožní nastavit rozpětí sázky 0,01 až 20 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu Halloween Fortune můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Kde si můžete zatočit na online slotu Halloween Fortune

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se