Hrací automat Haul of Hades


Haul of Hades

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Haul of Hades | Hraj online

Haul of Hades se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou báje. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Fortuna. Výherní automat Haul of Hades má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 40 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 200 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol Haul of Hades, který nahrazuje všechny symboly. Když se symbol Free Spins objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 7 volných zatočení zdarma.

Jaké jsou parametry online automatu Haul of Hades

Haul of Hades
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96% – 96,1%

Online Slot Haul of Hades – podívejte se na něj

Haul of Hades
Haul of Hades

Hra a ovládání výherního automatu Haul of Hades

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 40 výherních variant. Samozřejmě na online slotu Haul of Hades můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 200 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru mohou na automatu Haul of Hades umožnit také symboly Wild a Free-Spin.

Online Automat Haul of Hades, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se