Hrací automat Hot Shots


Hot Shots

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Hot Shots | Hraj online

Online slot Hot Shots se řadí mezi moderní online sloty s pohádkovými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Sazky. Výherní automat Hot Shots nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 243 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 1000 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Hot Shots, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 4x, vám přinese výhru ve výši 4x násobku vaší vsazené částky a k tomu spustí deset Free Spinů.

Hot Shots – informace o online automatu

Hot Shots
Výrobce: iSoftbet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 432125
Výhernost: 97,15%

Online Automat Hot Shots – prohlédněte si jej


Jak na online slot Hot Shots?

243 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Hot Shots. Na moderním online výherním automatu Hot Shots si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Výhry na online automatu Hot Shots vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Hot Shots

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se