Automat

Hrací automat Hugo Goal


Hugo Goal

Hugo Goal

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Hugo Goal | Hraj online

Výherní automat Hugo Goal s pohádkovými symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 500 Kč. Hrací pole má tři řady a tři válce. Jejich kombinace nabízí až 5 výherních linií. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Výherní Automat Hugo Goal a jeho parametry

Hugo Goal
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 96,49%

Prohlédněte si online automat Hugo Goal


Jak se hraje slot Hugo Goal?

5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Hugo Goal. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Hugo Goal umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 500 Kč na otočku. Nečekanou výhru může na automatu Hugo Goal umožnit také symbol Wild.

Kde si zahrát automat Hugo Goal

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se