HracĂ­ automat Hugo


Hugo

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Hugo | Hraj online

Výherní automat Hugo s pohádkovými symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport. 10 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte 500-ti násobek vaší sázky. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter, tím získáte 3x vklad.

Údaje online výherního automatu Hugo

Hugo
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,40%

Online Automat Hugo – prohlédněte si jej


Jak se hraje automat Hugo?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Hugo poskytnou až 10 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Hugo umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 100 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Hugo také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Kde si zahrát automat Hugo

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se