Hrací automat Irish Gold


Irish Gold

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Irish Gold | Hraj online

Online Výherní Automat 0 symboly Irska, to je klasický online automat Irish Gold. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Hrací Automat Irish Gold to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 250 Kč nabízí až 5 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Zastavíte-li v herním jeden symbol Scatter, vyhrajete 2x výši vaší sázky.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Irish Gold

Irish Gold
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 250
Maximální výhra: 262500
Výhernost: 95,00% – 95,42%

Screeny z online výherního automatu Irish Gold


Hra a ovládání výherního automatu Irish Gold

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 5 výherních variant. Samozřejmě na online slotu Irish Gold můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 250 Kč na jednu otáčku. Zábava při hraní online automatu Irish Gold je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Irish Gold

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se