Automat

Hrací automat Irish Pot Luck


Irish Pot Luck

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Irish Pot Luck | Hraj online

Výherní automat Irish Pot Luck 0 symboly Irska se řadí mezi klasický výherní automaty. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Fortuny. Výherní Automat Irish Pot Luck má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 4 a maximum je 100 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Informace o online výherním automatu Irish Pot Luck

Irish Pot Luck
Výrobce: Netent
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 4
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,31% – 96,06%

Koukněte se jak vypadá výherní automat Irish Pot Luck


Ovládání online slotu Irish Pot Luck

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Na klasickém online slotu Irish Pot Luck si můžete spustit auto-spin a vsadit od 4 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Irish Pot Luck je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Kde si zahrát automat Irish Pot Luck

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se