Automat

Hrací automat Jungle Books


Jungle Books

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Jungle Books | Hraj online

Jungle Books se vzhledem řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou zvířata. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Výherní automat Jungle Books nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 68 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 100 Kč. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Informace o online výherním automatu Jungle Books

Jungle Books
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Podívejte se na online slot Jungle Books


Ovládání a hra na automatu Jungle Books

Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 68 výherních možností. Na moderním online výherním automatu Jungle Books můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Překvapivé výhry může na slotu Jungle Books přinést také symbol Wild.

Kde si můžete zatočit na online slotu Jungle Books

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se