HracĂ­ automat Nirvana


Nirvana

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Nirvana | Hraj online

Online slot Nirvana s symboly fantasy se řadí mezi moderní výherní automaty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport. Výherní automat Nirvana má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 500 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Když na hracím poli zastavíte tři symboly Free Spins 10 Free spinů.

Informace o online výherním automatu Nirvana

Nirvana
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,20%

Koukněte se na výherní automat Nirvana


Hra a ovládání výherního automatu Nirvana

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Samozřejmě na online výherním automatu Nirvana můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 5 až 500 Kč na jednu otáčku. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Free-Spin.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Nirvana

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se