Automat

Hrací automat Phoenix Reborn


Phoenix Reborn

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Phoenix Reborn | Hraj online

Online slot Phoenix Reborn se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je fantasy. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu. 40 výherních linií na pěti válcích a šesti hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 7 otočení zdarma.

Online Slot Phoenix Reborn a jeho parametry

Phoenix Reborn
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 6
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Prohlédněte si online výherní automat Phoenix Reborn


Phoenix Reborn, jak ovládat?

Šest hracích řad v kombinaci s pěti válci na online automatu Phoenix Reborn poskytnou až 40 výherních variant. Samozřejmě na online automatu Phoenix Reborn můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,2 až 100 Kč na jednu otáčku. Překvapivé výhry mohou na slotu Phoenix Reborn přinést také symboly Wild a Scatter.

Kde si zahrát na online slotu Phoenix Reborn

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se